KALĖDINĖS NUOLAIDOS

20% nuolaida visiems vazonams!

Pajuskite namuose Kalėdų dvasią kartu su LECHUZA®! Vazonuose su savaiminio drėkinimo sistema augalai jausis lyg natūralioje gamtoje, o šventinės dekoracijos atrodys dar įspūdingiau.
Nuolaidos taikomos visuose „VIP ZONE“ salonuose ir www.geliuvazonai.lt .

Rinktis vazonus

30% nuolaida visiems lauko baldams!

Senas geras patarimas – roges ruoškite vasarą, o lauko baldus žiemą! Kainos tokios, kad šiuo patarimu pasinaudoti labai apsimoka.
Nuolaidos taikomos visuose „VIP ZONE“ salonuose.

Rinktis lauko baldus

30% nuolaida griliams!

O iš tiesų grilinti galima ištisus metus. Tik reikia šilčiau apsirengti.
Štai keli populiariausieji:

– Jei gamindami mėgstate įdėti daugiau rankų darbo ir širdies bei būti gryname ore – OFYR kaip tik jums. Ant jo ne tik kepsite gardų maistą ištisus metus, bet ir sušilsite.

– Rinkitės dujinį Broil King grilį, jei labiau patinka rezultatas. Jums tereiks mygtuko paspaudimu užkurti grilį ir įdėti paruoštą maistą. Gamindami žiemą nustatykite kiek didesnę temperatūrą nei įprastai. Toliau galite savo dėmesį skirti brangiems žmonėms ar mėgiamai veiklai iki kol bus metas valgyti.

– Krosnyje spragsinčios liepsnos sukuria jaukią aplinką ir maloniai sušildo kiekvieną. Jei svajojate apie tokį jaukumą rinkitės Morsø . Tai išskirtiniai lauko griliai, skirti patenkinti įvairiausiems poreikiams: nuo rūkyklos iki picos kepimo krosnies. Visą tai galite turėti viename grilyje!
Morsø grliams taikoma 25% nuolaida.

Nuolaidos taikomos visuose „VIPZONE“ salonuose.

Rinktis grilius

20% nuolaida visiems SPA baseinams!

Nuo paprasčiausio iki prabangiausio! Pasaulyje pirmaujantys gamintojai, dizainas ir technologijos, patikimumas ir garantijos, tolesnė priežiūra ir pagalba, didelė baseinų ekspozicija ir pasiruošę patarti konsultantai!

Nuolaidos taikomos visuoses „VIP ZONE “ salonuose ir UAB Akvatechnika padaliniuose. Didžiausią baseinų ekspoziciją kviečiame aplankyti Dunojaus g. 20, Vilniuje.

30% visiems šviestuvams!

Tamsius ir ilgus žiemos vakarus norisi apšviesti jaukiomis šviesomis. Susikurkite šventinę aplinką su belaidžiais LED šviestuvais, kuriuos galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Šviestuvai atsparūs drėgmei.

Nuolaidos taikomos visuose „VIPZONE“ salonuose ir vipzone.lt.

Rinktis šviestuvus

30% visiems skėčiams!

Doppler skėčiai – puiki apsauga nuo saulės! Stabili, ilgaamžė kontrukcija, UV spinduliams atsparūs, įvairių spalvų tentai. Skirtingos formos ir dydžiai.

Nuolaidos taikomos visuose „VIPZONE“ salonuose ir vipzone.lt.

Rinktis šviestuvus

Naujiena – anglys griliams!

Grilindami gamtoje ar savo kieme galite mėgautis laiku su draugais ar šeima ir nesirūpinti dėl nepastebimai sudegusių anglių. Šios ąžuolo medienos anglys yra aukščiausios kokybės. Stambi medžio anglis yra ekologiška bei natūrali, todėl palaiko ilgalaikį degimą ir aukštą temperatūra.

ANGLYS | -15%