Sezono išpardanimas!

Jei esate gudrus, taupus ir reiklus – dabar geriausias laikas pirkti lauko baldus ir ne tik juos. Pasitikite kitą šiltąjį sezoną pasiruošę!

Taip pat nuolaidos taikomos griliams, kurie puikiausiai tarnauja ištisus metus.
Jei gamindami mėgstate įdėti daugiau rankų darbo ir širdies bei būti gryname ore – OFYR kaip tik jums. Ant jo ne tik kepsite gardų maistą ištisus metus, bet ir sušilsite žvarbesniu oru.

Rinkitės dujinį Broil King grilį, jei labiau patinka rezultatas. Jums tereiks mygtuko paspaudimu užkurti grilį ir įdėti paruoštą maistą. Toliau galite visą savo dėmesį skirti brangiems žmonėms ar mėgiamai veiklai iki kol bus metas valgyti.

LAUKO BALDAI |  iki -40%

GRILIAI | iki -30%

SKĖČIAI | -25%

Naujiena – anglys griliams!

Grilindami gamtoje ar savo kieme galite mėgautis laiku su draugais ar šeima ir nesirūpinti dėl nepastebimai sudegusių anglių. Šios ąžuolo medienos anglys yra aukščiausios kokybės. Stambi medžio anglis yra ekologiška bei natūrali, todėl palaiko ilgalaikį degimą ir aukštą temperatūra.

ANGLYS | -15%

Masažiniai SPA baseinai nuo 2999 €!

Ne visada prabangiam poilsiui būtinas prabangus SPA baseinas. FreeFlow MINI – toks komaktiškas, kad telpa net standartiniame balkone ir kartu pakankamai didelis patogiai ilsėtis dviems žmonėms. Baseine yra ir gulima vieta.

Kompaktiška Villeroy & Boch sauna dabar 40% pigiau!

SA-Line serijos sauna + infraraudonųjų spindulių pirtis – tai privati atsipalaidavimo ir poilsio oazė tiesiog jų namuose. Kad galėtumėte mėgautis sauna, tereikia įkišti jungiklį į elektros lizdą.

Daugiau apie pasiūlymą

Dėl asmeninės konsultacijos kreipkitės info@vipzone.lt arba telefonais:
Vilniuje +370 601 00012; Kaune +370 601 00016; Klaipėdoje +370 601 00022; Šiauliuose +370 601 00019.