THE SMART-HEAT™ ŠILDYTUVAI IŠ BROMIC. Tai dvi skirtingos kolekcijos – “Platinum Smart-Heat™” dujiniai ir elektriniai šildytuvai ir “Tungsten Smart-Heat™” dujiniai, elektriniai šildytuvai ir nešiojami propano dujų lauko šildytuvai. Kiekvienas “Bromic” produktas yra sukurtas ir pagamintas siekiant užtikrinti aukščiausią kokybę ir našumą.

Šildytuvai gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad būtų sukurti pasaulyje pirmaujantys lauko šildytuvai, išsiskiriantys savo patikimumu ir grožiu.

PLATINUM SMART-HEAT ™

Bromic Platinum Smart-Heat ™ serija sukurta siekiant patenkinti nustatytus aukščiausios kokybės reiklavimus, didžiulį dėmesį skiriant stiliui ir elegantiškai išvaizdai. Sukurti pusiau uždaroms patalpoms, šie mažą prošvaisą turintys šildytuvai sumažina šviesos emisiją taip nepastebimai susiliedami su aplinka.

TUNGSTEN SMART-HEAT ™

Bromic “Tungsten Smart-Heat ™” serija siūlo patikimus inžinerinius sprendimus ir stilingą pramoninę estetiką, užtikrinančią aukštos kokybės šildymą tiek lauke, tiek pusiau uždarose erdvėse. Komfortas užtikrinamas sukuriant tarsi plačią šilumos sieną priešais kiekvieną įrenginį.

ELEKTRINIAI ŠILDYTUVAI

DUJINIAI ŠILDYTUVAI