Naujas požiūris į maisto gaminimą lauke
Ofyr

Naujas būdas gaminti ir pramogauti lauke

OFYR yra funkcionalus meno kūrinys perkeliantis grožį, šilumą, maistą ir draugystę į lauką.

OFYR išsiskiria savo praktiškumu ir stilinga išvaizda. Paprastos, klasikinės linijos harmoningai dera bet kokioje aplinkoje, nuo užmiesčio sodybos iki prašmatnaus restorano terasos.

Ir kai ateina laikas perkelti pramogas į lauką, ši elegantiška lauko skulptūra pavirsta į šiltą, svetingą židinį maisto ruošimui ir bendravimui.

Atsiverskite VIPZONE katalogą

Daugiau universalumo, daugiau kontrolės

Dėka unikalaus dizaino OFYR tampa neįtikėtinai universaliu maisto ruošimo įrenginiu.

Kūgio formos ugnies indas turi platų, plokščią žiedą, kuris padvigubina kepimo paviršiaus efektyvumą. Karštis sklinda iš centro į kraštus tobulai pasiskirstydamas ir sukuriantis platų kepimo temperatūros pasirinkimą vienoje plokštumoje.

Nesvarbu ką kepsite, kiaušinius, daržoves ar jautienos didkepsnį, OFYR atveria naujas galimybes maisto ruošimui lauke.

Paprasta kepti, paprasta valyti

Kitaip nei įprastas lauko kepsnines, OFYR labai paprasta valyti, o priežiūros ugniakuras nereikalauja visiškai. Likučiai ir aliejus nubraukiami tiesiog į ugnį, nuvaloma drėgna servetėle ir OFYR yra pasiruošęs kitiems patiekalams.

Nenaudojamas OFYR gali būti paliktas lauke visomis oro sąlygomis (nereikia uždengti). Bėgant laikui plienas įgyja natūralų žavesį.

OFYR ugniakuras-kepsninė sudaryta iš trijų dalių, kurias lengva pernešti. Kepimo plokštė, ugnies indas ir pagrindas gali būti lengvai atskirti transportavimui.

Suartina draugus

Kaip ir tradicinis laužas, OFYR suartina žmones.

Spragsinčios medienos ugnies indas sukuria šiltą ir jaukų iki keturių metrų ratą, kuris sušildys net ir žiemą.

OFYR inovatyvus apskritas dizainas leidžia šeimai ir draugams prisijungti prie kepimo proceso ir mėgautis savo maisto ruošimu, kol pokalbiai liejasi laisvai.

Asortimentas

Griliai

Priedai