SPA baseinų kolekcijos

Kiekvienas masažinis baseinas pasižymi galingais purkštukais, rafinuotu dizainu ir išskirtiniu dėmesiu kokybei. Atraskite unikalią stiliaus, funkcionalumo ir kainos kombinaciją ir turėsite masažinį baseiną, kuris skirtas būtent Jums!
hotspring

HotSpring® Highlife® kolekcija

Galingi purkštukai, prabangus naujos kartos dizainas ir pažangiausios masažo ir vandens priežiūros technologijos geriausiai SPA patirčiai.

Peržiūrėti

HotSpring® Limelight® kolekcija

Suteikiantis žvalumo masažas, erdvus, stilingas dizainas, jaukus apšvietimas ir pažangi vandens priežiūros sistema. Šie baseinai idealiai tiks Jūsų kieme.

Peržiūrėti

HotSpring® Hot Spot® kolekcija

Šiuolaikiškas dizainas, funkcionalumas, masažas ir kokybė kiekviename baseiną už kainą, kuri tiks Jūsų biudžetui. Kolekcijoje rasite ir itin kompaktiškų modelių.

Peržiūrėti

hotspring

Endless Pools® kolekcija

Neįtikėtinos nedidelio baseino galimybės. Plaukite, bėkite, irkluokite, atsipalaiduokite! Net trys skirtingos plaukimo srovę generuojančios sistemos. Didelis pasirinkimas skirtingo dydžio ir funkcionalumo baseinų.

Peržiūrėti

free low spas logo

Freeflow® kolekcija

Itin paprasti naudotis, nedidelio svorio baseinai, kurie leis mėgautis vandens masažu kasdien labai ekonomiškai. Dėl dydžių įvairovės ir patrauklios kainos, rasite baseiną ir erdviai terasai, ir buto balkonui.

Peržiūrėti

softub logo

Softub® kolekcija

Apvalaus, mikšto dizaino baseinai teisingas pasirinkimas bet kuriems namams. Jie itin lengvi, todėl nesunkiai transportuojami. Tai modernus, kubilą primenantis baseinas, puikiai tinkantis pramogoms ir atsipalaidavimui.

Peržiūrėti

Baseinų priedai

Mėgaukitės maloniais pojūčiais ištisus metus – dabar dar lengvesnė vandens priežiūra. Čia rasite viską ko gali prireikti nuo pakėlimo rėmo, laiptelių iki filtrų bei vandens priežiūros/chemijos.

Peržiūrėti