KOINOR kuria aukštos kokybės baldus, gaminamus iš geriausių medžiagų ir pasižyminčius unikaliu dizainu.

Tai aukščiausias baldų našumas, kurio siekiama diena iš dienos. Vidaus baldai yra ilgalaikiai mūsų kasdienio gyvenimo kompanionai. Kiekvienas produktas gaminamas su meile ir dėmesiu detalėms bei ekspertų žiniomis ir meistriškumu.

Tikime, kad patogumas yra svarbiausias komponentas ir tikroji vertė, suteikianti didesnį gyvenimo komfortą. Prisėsti ant sofos ar įsitaisyti patogiame fotelyje turi teikti malonų atsipalaidavimą, jaukumo pojūtį ir džiaugsmą. Norėdami tai dovanoti klientams, KOINOR daugiau nei 60 metų gamina aukštos kokybės sėdimuosius baldus, padedančius sukurti tobulus namus. Namų, šeimos jausmas šiuos baldus lydi nuo pat pirmų akimirkų, nes Vokietijoje su KOINOR baldais dirbą ištikimi žmonės, kai kurių iš jų čia dirba net trys šeimos kartos. Jie dirba su aistra ir kompetencija, gamindami firminius minkštus baldus visiems, kurie vertina išskirtinumą ir kokybę.

ATSISIŲSKITE KATALOGĄ:

KOINOR sofos

Koinor Colambo klasikinė sofa

COLAMBO

Koinor Epos Free Motion sofa

EPOS

koinor evita sofa

EVITA

Koinor Francis subtili, lengvų formų sofa

FRANCIS

Koinor Harris sofa su elektroniniu valdymu

HARRIS

Koinor Marilyn sofa su judančiomis dalimis

MARILYN

koinor mitchell dviviete sofa

MITCHELL

KOINOR kėdės

koinor 1001 moderni kede

1001

koinor 1202 kėdė

1202

koinor 1203 keke

1203

koinor 1205 kede

1205

koinor 1211 kėdė

1211

koinor 1802 kėdės

1802

koinor 1804 kėdės

1804

KOINOR stalai

T1010

T1012

T1604

T1807

VOKIETIJOS DIZAINO APDOVANOJIMAS 2019
Ofyr_1957-1-a
SVETAINĖ
TVARUMAS IR PAGARBA GAMTAI
VALGOMASIS
MEISTRIŠKUMAS IR ATIDUMAS DETALĖMS
DRABUŽINĖ
NAMUOSE SU GAMTA

NATŪRALAUS MEDŽIO BALDAI IŠ HARTMANN
SPECIFINIAI BALDAI, TAMPANTYS STANDARTU

Šiandien, turėdama daugiau nei 100 metų patirtį šiuolaikinių baldų gamyboje, HARTMANN kompanija yra viena iš pirmaujančių medžio masyvo baldų gamintojų. HARTMANN yra tobulas techninių naujovių diegimo, modernių baldų projektavimo, įmantrių detalių ir nepaprastų funkcinių sprendimų specialistas. Aukštos kokybės baldams gaminti reikalingi specialūs projektavimo ir perdirbimo metodai, orientuoti į kietą medieną. Tai garantuoja mūsų ilgametę patirtį turintys medžio masyvo specialistai.

ATSISIŲSKITE KATALOGĄ:

Prekinis ženklas Bullfrog Design. Tarptautinis dizainas, estetika, individualumas ir funkcionalumas, tai viskas ką galite rasti Bullfrog Design balduose.

Kokybė bei funkcionalumas balduose, kad pajaustumėte gyvenimo malonumą. Šiomis dienomis sparčiai greitėjant gyvenimo tempui, patiriant daugiau įtampos ir streso, labai svarbu turėti vietą kurioje galime atsipalaiduoti, atsitraukti nuo visų mus slegiančių problemų. Dažniausiai ramybės oaze tampa namai, kuriuose aukščiausią kokybę bei komfortą sukuria funkcionalūs ir patogūs baldai. Būtent tokie ir yra Bullfrog Design gamintojo minkštieji baldai.

ATSISIŲSKITE KATALOGĄ:

KOLEKCIJA:

TWISTER

NICO

BOWL

OD JOHANN

PRO-BIER

LULU

SIAMO

BABOO

TAO

KYO

YUMI

ZAZA

THEKLA

CAMP

BLOBB

CABALLERO

BEO

CAESAR

AKITO

IWAN

AMALFI

DONNA

Prekinis ženklas SONOROUS. Stilingi, modernūs, bei funkcionalūs baldai. Sonorous baldai ras vietą tiek namuose, tiek biure. Baldus lengva pritaikyti įvairiems interjerams, kadangi gamintojas turi didelį pasirinkimą medžiagų, spalvų bei apdailos detalių. Baldai gaminami iš medžiagų reikalaujančių minimalios priežiūros.

ATSISIŲSKITE KATALOGĄ:

KOLEKCIJA: