KOINOR kuria aukštos kokybės baldus, gaminamus iš geriausių medžiagų ir pasižyminčius unikaliu dizainu.

Tai aukščiausias baldų našumas, kurio siekiama diena iš dienos. Vidaus baldai yra ilgalaikiai mūsų kasdienio gyvenimo kompanionai. Kiekvienas produktas gaminamas su meile ir dėmesiu detalėms bei ekspertų žiniomis ir meistriškumu.

Tikime, kad patogumas yra svarbiausias komponentas ir tikroji vertė, suteikianti didesnį gyvenimo komfortą. Prisėsti ant sofos ar įsitaisyti patogiame fotelyje turi teikti malonų atsipalaidavimą, jaukumo pojūtį ir džiaugsmą. Norėdami tai dovanoti klientams, KOINOR daugiau nei 60 metų gamina aukštos kokybės sėdimuosius baldus, padedančius sukurti tobulus namus. Namų, šeimos jausmas šiuos baldus lydi nuo pat pirmų akimirkų, nes Vokietijoje su KOINOR baldais dirbą ištikimi žmonės, kai kurių iš jų čia dirba net trys šeimos kartos. Jie dirba su aistra ir kompetencija, gamindami firminius minkštus baldus visiems, kurie vertina išskirtinumą ir kokybę.

ATSISIŲSKITE KATALOGĄ:

VOKIETIJOS DIZAINO APDOVANOJIMAS 2019
Ofyr_1957-1-a
SVETAINĖ
TVARUMAS IR PAGARBA GAMTAI
VALGOMASIS
MEISTRIŠKUMAS IR ATIDUMAS DETALĖMS
DRABUŽINĖ
NAMUOSE SU GAMTA

NATŪRALAUS MEDŽIO BALDAI IŠ HARTMANN
SPECIFINIAI BALDAI, TAMPANTYS STANDARTU

Šiandien, turėdama daugiau nei 100 metų patirtį šiuolaikinių baldų gamyboje, HARTMANN kompanija yra viena iš pirmaujančių medžio masyvo baldų gamintojų. HARTMANN yra tobulas techninių naujovių diegimo, modernių baldų projektavimo, įmantrių detalių ir nepaprastų funkcinių sprendimų specialistas. Aukštos kokybės baldams gaminti reikalingi specialūs projektavimo ir perdirbimo metodai, orientuoti į kietą medieną. Tai garantuoja mūsų ilgametę patirtį turintys medžio masyvo specialistai.

ATSISIŲSKITE KATALOGĄ: