LAUKO BALDAI

Senas geras patarimas – roges ruoškite vasarą, o lauko baldus žiemą! Kainos tokios, kad šiuo patarimu pasinaudoti labai apsimoka.
20% nuolaida STERN ir Lafuma baldams. 30% nuolaida kitiems lauko baldams.

Rinktis lauko baldus

VIDAUS BALDAI

Vidaus baldai yra ilgalaikiai mūsų kasdienio gyvenimo kompanionai. Todėl patogumas yra svarbiausias komponentas ir tikroji vertė, suteikianti didesnį gyvenimo komfortą.
15% nuolaida KOINOR ir HARTMANN vidaus baldams.

Rinktis vidaus baldus

GRILIAI IR JŲ PRIEDAI

O iš tiesų grilinti galima ištisus metus. Tik reikia šilčiau apsirengti.
Štai keli populiariausieji:

– Jei gamindami mėgstate įdėti daugiau rankų darbo ir širdies bei būti gryname ore – OFYR kaip tik jums. Ant jo ne tik kepsite gardų maistą ištisus metus, bet ir sušilsite. OFYR griliams ir jų priedams – 20% nuolaida.

– Rinkitės dujinį Broil King grilį, jei labiau patinka rezultatas. Jums tereiks mygtuko paspaudimu užkurti grilį ir įdėti paruoštą maistą. Gamindami žiemą nustatykite kiek didesnę temperatūrą nei įprastai. Broil King griliams ir jų priedams 30% nuolaida.

– Krosnyje spragsinčios liepsnos sukuria jaukią aplinką ir maloniai sušildo kiekvieną. Jei svajojate apie tokį jaukumą, rinkitės Morsø . Tai išskirtiniai lauko griliai, skirti patenkinti įvairiausiems poreikiams: nuo rūkyklos iki picos kepimo krosnies. Morsø grliams 20% nuolaida.

Rinktis grilius

“LECHUZA” VAZONAI

Pajuskite namuose Kalėdų dvasią kartu su LECHUZA®! Vazonuose su savaiminio drėkinimo sistema augalai jausis lyg natūralioje gamtoje, o šventinės dekoracijos atrodys dar įspūdingiau. Visiems “LECHUZA” vazonams 20% nuolaida.
Nuolaidos taikomos ir www.geliuvazonai.lt .

Rinktis vazonus

MASAŽINIAI BASEINAI

Nuo paprasčiausio iki prabangiausio! Pasaulyje pirmaujantys gamintojai, dizainas ir technologijos, patikimumas ir garantijos, tolesnė priežiūra ir pagalba, didelė baseinų ekspozicija ir pasiruošę patarti konsultantai!

Nuolaidos taikomos visuoses “VIP ZONE ” salonuose ir UAB Akvatechnika padaliniuose. Didžiausią baseinų ekspoziciją kviečiame aplankyti Dunojaus g. 20, Vilniuje.

Rinktis SPA baseiną

DAUGIAU PASIŪLYMŲ…

Doppler saulės skėčiai -30%
Hamakai -30%
Lauko šviestuvai -20%
Lauko šildytuvai -10%
Garso kolonėlės -10%
RENSON išmaniosios pavėsinės -10%
Kitoms nepaminėtoms prekėms -10%

Nuolaidos taikomos visuose “VIPZONE” salonuose vipzone.lt ir geliuvazonai.lt